עיסוי איורוודה

אחד מסוגי הטיפולים המוצעים בסשין הוא עיסוי איורוודה בשיטת עיסוי עד הבית . משמעות המילה איור-ודה היא בתרגום מסנסקריט מדע החיים. האיור-ודה היא שיטת הרפואה העתיקה ביותר שניתנה לאנושות על ידי חכמי הודו לפני למעלה מ-5000 שנה, ומאז מטפלת בהצלחה במיליוני חולים. 

איורוודה הינה הרפואה ההודית המסורתית. עיסוי איורוודה הינו אחד מטכניקות הריפוי והאיזון העתיקות ביותר וחוויה הוליסטית למטופל ולמטפל. בהודו מושרש העיסוי עמוק במסורת החיים, ומיוחסת לו אפקטיביות במישור הפיסי ובמישור הנפשי והרוחני כאחד. 

במישור הפיסי פועל העיסוי על כל מערכות הגוף:
משמש ככלי ראשון במעלה לניקוי הגוף מרעלים -הזרמת הדם , הגברת חילוף החומרים, המרצת המערכות השונות בגוף, במיוחד את מערכת הדם והלימפה.
משפר את זרימת הדם בעורקים והורידים. מניע זרימת דם מוגברת לריקמה השרירית - טיפול בכאבי שרירים ,ריכוך השריר, הגדלת טונוס השריר, מגמיש את השריר , משחרר הדבקויות. מגביר אספקת דם למפרקים, משחרר אותם מנוקשות ומכאבים , משפר טווח תנועה

ממריץ את מערכת העיכול. משחרר את שרירי בית החזה ומגדיל את טווח התנועה והגמישות של בית החזה ומקל על תהליך הנשימה. מרגיע או ממריץ את מערכת העצבים, מאזן ומביא להרמוניה, משחרר רגשות וחסימות. 

הטיפול נעשה על ידי ניסוך שמן שומשום חם על המצח ועל איזור "העין השלישית", שהוא איזור בלוטת יותרת המוח. שמני העיסוי מחליקים את החיכוך ומפזרים את החום לאורך כל הגוף במידה שווה. השמנים מזינים ומגמישים את העור ומחזקים את מערכת העצבים. הכמות הקטנה של השמן הנותר בעור לאחר העיסוי, נספגת בכל מערכות הגוף ומספקת התנגדות ללחץ הסביבתי ולטמפרטורה החיצונית. 

בסשין ניתן להזמין עיסוי איורוודה בשיטת עיסוי עד הבית, מעסה איורוודה מוסמך מגיע עם הציוד הנדרש ומיטת הטיפולים ומעניק לכם טיפול מלכותי מכף רגל ועד ראש