דיקור סיני

רפואה סינית הנה רפואה מדויקת, שמוכיחה את עצמה כבר הרבה מאוד שנים, שיטות הטיפול בטוחת לשימוש ותופעות הלוואי הקשורות הן זניחות לעומת הרפואה הקונבנציונאלית.
רפואה סינית מתאימה לטיפול בכל הגילאים וכמעט בכל מחלה ובמקרים רבים, רפואה סינית מצליחה במקומות בהם רפואה קונבנציונאלית אינה נותנת מענה. 
שיטות הטיפול המקובלות ברפואה הסינית כוללות דיקור סיני, טיפול בצמחי מרפא, טיפול במגע (טוינה, שיאצו) וטיפול עצמי מונע.
דיקור סיני, היא אחת משיטות הטיפול הבולטות ברפואה סינית. השיטה מבוססת על איזון הזרימה של הצ'י בגוף המטופל, בעזרת החדרת מחטים אל נקודת דיקור הנמצאות על "תעלות" או מרדיאנים בהן זורם הצ'י. רפואה סינית מטפלת במקור הבעיה ולא רק בסימפטום. 
דרך הטיפול הוא למצוא מהו חוסר האיזון ממנו האדם סובל, כיצד ניתן לטפל בו ולא פחות חשוב – המלצות לאורח חיים נכון ובריא. דרך הטיפול ומגוון שיטות הטיפול הפכו את הרפואה הסינית לרפואה יעילה ובטוחה ביותר בתחומי הרפואה המשלימה.
דיקור סיני נמצא יעיל בטיפול בכאבי ראש , מיגרנות, פציעות ספורט. ושיכוך כאבים. הוא מועיל בטיפול במצבי חרדה, נדודי שינה, בעיות עיכול, כאבי מחזור, בקרת משקל, בעיות פוריות ועוד בעיות כרוניות נוספות.

לסשין מטפלים מוסמכים ומבוטחים המיומנים ב דיקור סיני המטפלים מטפלים בקליניקות נבחרות ברחבי הארץ ויש גם כאלה המגיעים עד הבית. המטפלים מגיעים עם כל הציוד הנדרש פורשים את מיטת הטיפולים מחדירים את המחטים וממתינים עד אשר הדיקור מתחיל להשפיע הטיפול אורך כשעה וניתן לראות שיפור כבר לאחר כ 3-4 טיפולים. 

הטיפולים נערכים בסדרות של 12 טיפולים בתחילת כל סידרה המטפל מבצע אבחנה עורך תשאול מבצע בדיקת דופק וחיפוי לשון ולפי הממצאים מחליט על אסטרטגיה ובוחר את הנקודות אשר הכי יתאימו לפתרון המהיר והמערכתי של הבעיה. 

טיפולים נוספים:
דיקור סיני פוריות
דיקור סיני לכאבי מחזור