מטפלים מסתובבים

חברות עורכות ימי גיבוש לעובדים כדי להוריד מתח מהעובדים, ליצור גיבוש והעמקת קשרים ולאפשר פעילות חברתית מחוץ לשעות העבודה בין העובדים. ימי גיבוש לעובדים מחזקים את הקשרים בין האנשים, ומשפרים את התקשורת הבין אישית ומעלים את היעילות והמוטיבציה של העובד כלפי החברה.

הפיתרון הנפוץ ביותר -מתחמי טיפולים, אזורים בהם פרוסות מיטות טיפול, לידם עומדים מטפלים ומעניקים טיפול כאשר העובד שוכב.היות ולא כל עובד מרגיש בנוח  לשכב על מיטת טיפולים, אנחנו מציעים גם את האפשרות של מטפלים מסתובבים, מטפלים המגיעים אל העובדים, וממעסים אותם במקום מושבם, בפינות הישיבה האלטרנטיביות, בכיסאות מול הים או בכל מקום אחר שמתאפשר. אנחנו נגיע ונעניק טיפולי רפלקסולוגיה מפניקים לכפות הרגליים שלכם, עיסוי שיאצו משחרר בצוואר, או טיפול טווינא נמרץ בשכמות התפוסות.

מטפלים מסתובבים יכולה להיות אפשרות גם במקומות וב ימי גיבוש לעובדים שבהם אין מקום או תקציב למתחם טיפולים גדול.

אחד מהטיפולים המומלצים בימי גיבוש לעובדים הוא טיפולי רפלקסולגיה, כי את יכול להשאר ישוב על כיסא נוח מביט על הנוף ונהנה מעיסוי בכפות הרגליים, הטיפול יכול להיות אפקטיבי כבר אחרי קבלת טיפול קצר.

יתרון נוסף לבחירה במטפלים מסתובבים היא שבמהלך קבלת טיפול כזה העובדים יכולים להמשיך בשיחה ולהשאר חלק מהמפגש, לקבל טיפול מפנק אך לא מחייב. המטפל או המטפלת ירכנו מאחורי המטופל ויעסו את השכמות והצוואר שלהם. או יעסו את כפות רגליו בזמן שהרגליים שלו נחות על הדום.

 

חלק מלקבל עיסוי מפנק היא לרוץ לספר אחר כך לח'ברה, עם מטפלים מסתובבים כבר לא צריך הח'ברה ממש לידיך.

ימי גיבוש לעובדים נעשים לרוב מול הים יחד עם  כוס יין ביד נהנים מהנוף יחד עם חבר או חברה ומאחוריך מעסה את העורף הנוקשה.הוא שילוב ומנצח.

מטפלים מסתובבים הוא שירות שניתן להזמין מסשין, פיתרון מצויין לימי גיבוש לעובדים כהעשרה של אירוע עם מתחם טיפולים או בלעדיו. לסשין מגוון רחב של מטפלים ומטפלות מוסמכים מבוטחים מקצועיים ואסתטיים בפריסה ארצית היכולים להעניק שירות מטפלים מסתובבים ללא הגבלת מספר המטפלים