רייקי

המילה רייקי מורכבת משני מילים ריי-רוח, תודעה אלוהית וקי, אנרגיית החיים. בשלהי המאה ה-18 התגלתה מחדש ביפן ע"י מורה בשם מיקאו אסואי והותאמה לשימוש האדם המודרני. הרייקי היא שיטת טיפול עדינה וקלה לביצוע, בעלת עוצמת ריפוי רבה הן ברובד הפיזי והן ברבדים הרגשיים המנטאליים והרוחניים. 


טיפול ברייקי נעשה בדרך כלל באמצעות מגע - ישנן כ-15 תנוחות (המספר משתנה בזרמים השונים של הרייקי) שבהן המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל, או מעט מעליו, ואז, על פי האמונה, זורמת אנרגיית הרייקי אל המטופל. אנרגיה זו, על פי האמונה, איננה אנרגיה של המטפל עצמו אלא אנרגיה של היקום, העוברת דרך המטפל אל המטופל. 

במהלך טיפול ברייקי מניח המטפל את ידיו על הגוף של המטופל, המטפל מדמיין את האנרגיה עוברת דרך צ'אקרת הכתר, דרך גופו וידיו, אל המטופל המקבל. המטופל יכול להרגיש חום או קור או עקצוץ. זה מאוד אישי ומשתנה מאדם לאדם. 

התוצאה היא זהה - זה תמיד יעזור למטופל לשחרר חסימות, רעלים, רגשות שליליים ומחשבות טורדניות ויעזור לו להגיע לרוגע והבנה טובה ומציאת הדרך שלו בחיים. 

האנרגיה תעבור למקום בו היא נחוצה ביותר. המטפל לא יכול "לרפא", אלא רק להיות "ערוץ" להעברת האנרגיה. הטיפול עובד כך שגם הנותן וגם המקבל משתתפים בתהליך המחליפים אור יפה של ריפוי. 

יכולת הריפוי טבועה בכולנו מלידה, תהליכי הריפוי הם עמוקים ומשפיעים בכל תחומי החיים ומובילים לצמיחה רוחנית התעוררות והתחדשות. 

לסשין מטפלי רייקי מאסטר III שאומנו כדי לטפל באנשים, המטפלים מגיעים עד הבית עם מיטת טיפולים, מכינים את האווירה בחדר מדליקים נרות קטורת ומוסיקת רייקי מרגיעה. ומבצעים את הטיפול ניתן לבחור מטפל או מטפלת לפי העדפה, הטיפולים בפרישה ארצית.